tj slovan hrasne m

TJ Slovan Hrašné usporiadala 7.7.2018  5. ročník memoriálu Petra Hučka na ihrisku v Hrašnom.

V tento deň uplynulo presne 5. rokov čo nás opustil náš priateľ, Starosta obce a veľký hráč, funkcionár a zanietenec pre futbal celým srdcom. Na tomto ročníku sa podarilo skľbiť veľa jeho spoluhráčov dokonca do 3 mužstiev, ktoré doplnilo družstvo zo Bziniec kde mal veľa priateľov.
Na ihrisku sa stretlo veľa priateľov a tak prebiehal veľký boj o prestíž, ale vo veľmi férovom duchu k čomu prispeli aj Rozhodcovia, Jožko Kotian, Miroslav Kahún, a Ján Osuský.
V prvom zápase sa stretli BAF St. Turá s bývalými hráčmi Hrašného FC Retro Hrašné, kde mužstvo BAF zvíťazilo pokutové kopy. V druhom zápase zvíťazilo mužstvo Hrašného nad Bzincami p. J.
Následne nastúpilo mužstvo Bzince proti FC Retro Hrašné kde sa zvíťazila mladícka šikovnosť nad skúsenosťami Bývalých hráčov Hrašného.
Vo finále sa stretli domáci s Bývalými A. futbalistami Starej Turej ktorý minulý ročník zvíťazili a po veľkom súboji ostal víťazný pohár tentokrát na Hrašnom.
1. Miesto TJ Slovan Hrašné
2. Miesto Baf Stará Turá
3. Miesto PŠK Bzince p. Javorinou
4. Miesto FC Retro HrašnéBziniec
Celý turnaj sa niesol v priateľskej atmosfére s veľmi dobrým gulášom z kuchyne nášho prezidenta TJ Vlada Galandáka. Deti sa veľmi tešili koníkom na ktorých sa povozili. A na záver malé deti spestrili krásnymi kresbami na pripravené papiere.
Krásne stretnutie starých a aj nových priateľov pokračovalo zábavou do neskorých hodín.

{gallery}stories/aktualne/memorial_p_hucku{/galler